Şubat Ayında Anne Olmak ve Hayatınıza Getirecek Etkenler | anne oldum
Ana Sayfa Aylara Göre Anne Olmak Şubat Ayında Anne Olmak ve Hayatınıza Getirecek Etkenler
Şubat Ayında Anne Olmak ve Hayatınıza Getirecek Etkenler

Şubat Ayında Anne Olmak ve Hayatınıza Getirecek Etkenler

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 14 Mayıs 2020
  • 186
  • 0 Yorum

Şubat ayı dendiğinde genellikle akla ilk gelen her biri birbirinden farklı ve özgün kar taneleridir. Şubat ayında doğan bebek, anne ve babasının hayatına benzersiz bir kar tanesi gibi süzülür. Anne olmak bu kar tanesini korumak ve büyütmek demektir.

ŞUBAT AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN ÖZELLİKLERİ

Şubat ayında doğan bebeklerin öne çıkan en önemli özellikleri özgürlüklerine düşkün olmalarıdır. Tıpkı gökyüzünden özgürce süzülen kar tanesine benzetilebilir. Hayal gücü ve yeni şeyler öğrenme merakları çok yüksektir. Samimi ve özgüvenlidirler.

Kova burcuna sahip olan şubat ayı bebekleri, kendilerinden emindirler ve bir şeyi yapmak konusunda karar verdiklerinde asla geri dönmezler. İnatçı özellikleriyle bilinen bu bebekler ile baş etmek ilk başta zor gelebilir. Hoşnut olmadıkları bir durum karşısında sürekli ağlarlar ve çatışma değil uzlaşma yoluyla anlaşılabilir.

Anne olmak, size bu ayda ayrı bir motive kaynağı olacaktır.

ŞUBAT AYINDA ANNE OLAN KİŞİLERİN DOĞUM SONRASI YAPMASI GEREKENLER

Şubat ayı soğuk ve kasvetli havasıyla bilinir. Genellikle bu aylarda kar yağar ve özellikle hamile olan kadınların bünyesi zayıf olduğu için hastalığa yakalanma olasılıkları normalden daha yüksektir.

Şubat ayında anne olmak, farklı bir histir.

Rahat, pamuklu giysiler ve yün pançolar giyinmek doğru bir seçim olacaktır. Doğum sonrası lohusalık döneminde herhangi bir hastalık ve enfeksiyon kapmamak adına seçtiğiniz pijamalar doğal pamuklu olmalıdır. Bu dönemde ada çayı, ekinezya çayı, kış çayı, rezene ve ıhlamur içmek iyi birer seçenektir.

MERAK EDEN ANNE ADAYLARI İÇİN ŞUBAT AYINDA DOĞAN ÜNLÜ İSİMLER

Birçok ünlü isim Şubat ayında doğmuştur ve bu durum şubat ayı bebeklerinin günlük ve mesleki hayatlarında başarılı, zengin ve ünlü olma olasılığının yüksek olduğuna bir işarettir. Shakira, Buğra Gülsoy, Beren Saat, Tom Smothers, Chris Rock, John Williams, Paris Hilton, Metin Oktay bu isimlerden sadece birkaçıdır.

 

Şubat ayında doğan bebeğin özellikleri de belirlenebilir. Şubat ayında anne olmanın nasıl bir hissiyat olduğunu sizlere aktaracağız. Burada yer alan bilgiler ışığında annelik sürecinizin bebeğinizle beraber nasıl geçeceğine dair fikirleriniz olacak. Şubat ayında anne olmakla alakalı önemli bilgiler vereceğiz. Anne olmak ve çocuğunuzun Şubat ayında doğumuyla ilgili detaylar burada olacak. Anne olmak, şubat ayında nasıl olur? Diye sorduğunuz soruların cevabı ve bebeğinizin gelişim hakkında önemli ayrıntılar burada.

 

 

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle