Şubat Ayında Anne Olmak ve Hayatınıza Getirecek Etkenler

Şubat ayı dendiğinde genellikle akla ilk gelen her biri birbirinden farklı ve özgün kar taneleridir. Şubat ayında doğan bebek, anne ve babasının hayatına benzersiz bir kar tanesi gibi süzülür. Anne olmak bu kar tanesini korumak ve büyütmek demektir.

ŞUBAT AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN ÖZELLİKLERİ

Şubat ayında doğan bebeklerin öne çıkan en önemli özellikleri özgürlüklerine düşkün olmalarıdır. Tıpkı gökyüzünden özgürce süzülen kar tanesine benzetilebilir. Hayal gücü ve yeni şeyler öğrenme merakları çok yüksektir. Samimi ve özgüvenlidirler.

Kova burcuna sahip olan şubat ayı bebekleri, kendilerinden emindirler ve bir şeyi yapmak konusunda karar verdiklerinde asla geri dönmezler. İnatçı özellikleriyle bilinen bu bebekler ile baş etmek ilk başta zor gelebilir. Hoşnut olmadıkları bir durum karşısında sürekli ağlarlar ve çatışma değil uzlaşma yoluyla anlaşılabilir.

Anne olmak, size bu ayda ayrı bir motive kaynağı olacaktır.

ŞUBAT AYINDA ANNE OLAN KİŞİLERİN DOĞUM SONRASI YAPMASI GEREKENLER

Şubat ayı soğuk ve kasvetli havasıyla bilinir. Genellikle bu aylarda kar yağar ve özellikle hamile olan kadınların bünyesi zayıf olduğu için hastalığa yakalanma olasılıkları normalden daha yüksektir.

Şubat ayında anne olmak, farklı bir histir.

Rahat, pamuklu giysiler ve yün pançolar giyinmek doğru bir seçim olacaktır. Doğum sonrası lohusalık döneminde herhangi bir hastalık ve enfeksiyon kapmamak adına seçtiğiniz pijamalar doğal pamuklu olmalıdır. Bu dönemde ada çayı, ekinezya çayı, kış çayı, rezene ve ıhlamur içmek iyi birer seçenektir.

MERAK EDEN ANNE ADAYLARI İÇİN ŞUBAT AYINDA DOĞAN ÜNLÜ İSİMLER

Birçok ünlü isim Şubat ayında doğmuştur ve bu durum şubat ayı bebeklerinin günlük ve mesleki hayatlarında başarılı, zengin ve ünlü olma olasılığının yüksek olduğuna bir işarettir. Shakira, Buğra Gülsoy, Beren Saat, Tom Smothers, Chris Rock, John Williams, Paris Hilton, Metin Oktay bu isimlerden sadece birkaçıdır.

 

Şubat ayında doğan bebeğin özellikleri de belirlenebilir. Şubat ayında anne olmanın nasıl bir hissiyat olduğunu sizlere aktaracağız. Burada yer alan bilgiler ışığında annelik sürecinizin bebeğinizle beraber nasıl geçeceğine dair fikirleriniz olacak. Şubat ayında anne olmakla alakalı önemli bilgiler vereceğiz. Anne olmak ve çocuğunuzun Şubat ayında doğumuyla ilgili detaylar burada olacak. Anne olmak, şubat ayında nasıl olur? Diye sorduğunuz soruların cevabı ve bebeğinizin gelişim hakkında önemli ayrıntılar burada.

 

 

Etiketler :
Paylaşın

Views
  2.225

  Anne Adının Kökeni

  1.640

  ÇOCUKLARDA TUVALET EĞİTİMİ

  1.440

  Sinirli Bebek

  1.429

  Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

  1.413

  Meme Ucu Yaraları

  1.063

  Sütümü nasıl Sağabilirim?

  883

  Gebelikte Beslenme

  849

  UYARILAR VE YASAL BİLGİLENDİRME

Hamileliğe Hazırlık
Hamilelik
Anne
Bebek
Çocuk
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz