Sinirli Bebek | anne oldum
Ana Sayfa BEBEK ÇOCUK Sinirli Bebek
Sinirli Bebek

Sinirli Bebek

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 7 Ağustos 2020
  • 526
  • 0 Yorum

Anne bebek ilişkisi dediğime bakmayın. Başka konuma isim bulamadım. Diyeceklerim aslında çok önemli olmamakla birlikte, oldukça ilginç bir o kadar da can acıtıcıdır 🙂

Kızımın son günler de annesi olarak uyguladığı şiddetten bahsetmek istiyorum. Evet bu bir şikayet yazısıdır. Benim dünyalar güzeli kızım, annesinin karnında sebepsizce savurduğu tekmeler yetmediği gibi, şimdi dünyada da annesi olarak beni dövmeye başladı 🙂 Evet evet gülüyorum çünkü kızım henüz 5 ay 25 günlük. 5 aylık bebeğin dövmesinden ne olur dediğiniz duyar gibi olsam da bugün attığı kafa darbesiyle burnum kırılıyordu. Resmen gözümden yaş geldi. Emzirirken sebepsizce savurduğu yumruk ve tokatları saymıyorum bile.

Eminim başına gelen vardır. Aaa dostlarım hadi söyleyin bana bir bebek annesine neden vurur? Vururken neyi anlatmak ister? Hadi oyun oynarken sevinçten vuruyor diyelim, peki emerken neden tokat atıyor hatta yumrukluyor ki beni? Sütün mü yok ki acaba demeyin lütfen çünkü var. Altında başka sebepler olmalı ki yine en mantıklısı diş ağrısı gibi geliyor bana.

Hele gaz çıkartma olaylarımız kesinlikle facia. Omzuma alıyorum kızımı, sırtını sıvarlarken pata küte indiriyor yumruklarını. Geçen gün az kaldı gözümü çıkartıyordu. Kesinlikle şaka yapmıyorum ve bir zerre abartmıyorum. Evet bunların hepsini yaklaşık 6 aylık bebek yapıyor. Sebebini araştırdım fakat bir yere varamadım. araştırmalarım sonucunda diş çıkarttığı için sinirli olabileceğini ve atak haftasında olduğu için sinirli olabileceğini söylüyorlar. Evet bizde ikisi de mevcut şuanda. 2 aydır çıkamayan iki tane alt diş ve 2 haftadır çıkamadığımız atak haftasından, yakın zaman da çıkabilmeyi umuyorum. Belki de doğrudur, diş kaşıntısından huzurluk duyup bunları yapıyor olabilir. Ama ben yine de size de sormak istiyorum. Belki başka fikirleriniz vardır, olabilir diye.

 

Yazan Filozof Anne

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Bebek Emzirme Süresi

Bebek Emzirme Süresi

Bebekler Ne Zaman Görür?

Bebekler Ne Zaman Görür?

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle