Ocak Ayında Anne Olmak Ve Bu Ayda Doğan Bebeklerin Özellikleri

Ocak ayında anne olmak ve bebeğinizin ne gibi durumlarla karşı karşıya kalacağını sizlere anlatacağız. Ocak ayında anne olmak sizleri nasıl etkiler diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Ocak ayında doğan bebekleriniz hakkında da bilgiler vereceğiz.

SİZLER İÇİN BU AYDA ANNE OLMAK BİR ŞANSTIR

Yılın ilk ayı olarak kabul edilen ve hayata tazelenerek başlanan; yeni kararların alındığı Ocak ayı, yeni anne olacak bireyler için hem yeni yıla hem de anneliğe güzel bir başlangıçtır. Ocak ayında doğan bebek, yeni yılın anneye getirdiği bir hediyedir, şanstır.

OCAK AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN KİŞİSEL AÇIDAN ÖZELLİKLERİ

Ocak ayında doğan bebekler, tıpkı ocak ayının soğuk havasına rağmen rengarenk görüntüleriyle açan karanfil ve kardelen çiçekleri gibidir. Kardelen kadar umut dolu, karanfil kadar renkli ve enerjik karakter taşırlar. Birçok araştırmadan elde edinilen bilgilere göre problem çözme yetenekleri gelişmiştir ve yaratıcı kişilerdir.

Anne olmak, bu ayda sizlere çok yakışacak.

1-20 Ocak tarihleri arasında doğan bebekler oğlak; 21-31 Ocak tarihleri arasında doğan bebekler kova burcudur. Oğlak burcu düzenli, çalışkan, lider ruhlu ve yaratıcı özellikler taşır. Kova burcu da oğlak burcunun özelliklerine yakın olmakla birlikte özgüvenli, zeki, duygusal özelliklere sahiptir. Bunun yanında 15-25 Ocak tarihlerinde doğan bebekler görsel ve duygusal zekâsı oldukça güçlü bir kişiliğe sahip olurlar.

OCAK AYINDA DOĞAN ÜNLÜ İSİMLER

Birçok siyasi, işadamı ve ünlü insanlar ocak ayında doğmuştur. Cristiano Ronaldo, Abraham Lincoln, Michael Jordan, Bob Marley, Oprah Winfrey, Martin Luther bunlardan birkaçıdır. Bu konuyla ilgili birçok araştırma yürütülmüştür. Önemli araştırmaların birinde birbirinden farklı 100 ünlü ve başarılı ismin yaşamları mercek altına alınmıştır. Sonuçlara göre bu kişilerin çoğunluğunun ocak ayında doğduğu gözlenmiştir. Yani ocak ayında doğan kişilerin başarılı, ünlü ve zengin olma ihtimali diğer aylara çok daha yüksektir.

OCAK AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN SOSYAL YAŞAMDAKİ YERİ

Ocak ayında anne olmak nasıl güzel bir başlangıç ise ocak ayında doğan bir bebek olmak da hayata adım atma anlamında bir o kadar güzel bir başlangıçtır. Ocak ayında doğan bebekler, yaş gruplarının ay bazında en büyük olanları olduğu için lider ruhlu, özgüvenli olurlar ve genellikle kendilerinden bir yaş büyük olan kişilerle daha iyi anlaşırlar.

 

Ocak ayında anne olan kadınlara özel olarak hazırlanan bu bilgiler yepyeni fikirleri de peşinde getirecektir. Ocak ayında anne olmak ve bebeğinizin gelişimiyle alakalı bilgiler vererek sizleri aydınlatmayı amaçlamaktayız. Burada yer alan bilgiler ışığında ocak ayında sizleri nasıl bir dönemin beklediğine dair fikirleriniz olacaktır. Bu içeriğimizde özellikle ocak ayında anne olmak ve bu ayda doğan bebeklerin özelliklerinden bahsettik. Merak eden kişiler için de ocak ayında hayata gelen ünlü isimleri araştırdık. Bu bilgiler umarım sizlere annelik konusunda yardım edecektir.

 

 

Etiketler :
Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • ceren

  29 Mayıs 2020 - 23:50

  süper ocak ayında anne olacağım 🙂

Views
  2.224

  Anne Adının Kökeni

  1.639

  ÇOCUKLARDA TUVALET EĞİTİMİ

  1.437

  Sinirli Bebek

  1.429

  Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

  1.409

  Meme Ucu Yaraları

  1.061

  Sütümü nasıl Sağabilirim?

  882

  Gebelikte Beslenme

  847

  UYARILAR VE YASAL BİLGİLENDİRME

Hamileliğe Hazırlık
Hamilelik
Anne
Bebek
Çocuk
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz