Nisan Ayında Anne | anne oldum
Ana Sayfa Aylara Göre Anne Olmak Nisan Ayında Anne
Nisan Ayında Anne

Nisan Ayında Anne

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 25 Mayıs 2020
  • 390
  • 0 Yorum

Bebeklerin karakterleri genel itibariyle doğdukları ay ile şekillenerek oluşur. İlkbaharın mis gibi havasını bünyesinde taşıyan Nisan ayında anne olmak büyük bir şanstır. Anne olmak bu dönemde aniden gelen nisan yağmurlarının yarattığı ferahlık ile birebirdir. Havaların ılıman olduğu bu ayda doğum sonrası iyileşme süreci de çok kısa sürer ve anne olan birey kendisini kısa sürede enerjik hisseder.

NİSAN AYINDA HAYATA GELEN BEBEKLERİN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA BİLGİLER

Nisan ayında doğan bebekler için kararsızlık söz konusu değildir. İçinden çıkılamayacak kadar zor bir durum olsa dahi mutlaka bir karar verirler ve o doğrultuda davranırlar. Mantıkları her zaman ön plandadır. Nisan ayında açan rengârenk çiçekler ve uçuşan kelebekler gibi enerjik ve hareketlidirler. Bunun için bir nisan bebeğine anne olmak bazen yorulmayı zorunlu kılar. Her zaman aktif ve hareket halinde olan bebek, ebeveynlerini özellikle 1-3 yaş döneminde tatlı bir düzeyde yoracaktır.

 

Nisan ayında doğan bebekler koç ve kova burcuna sahiptirler. Pratik ve çözüm odaklı kişilikte olan bu bireyler yönetmeyi severler ve lider ruhludurlar. Hayatlarının ilerleyen dönemlerinde yalnız olmayı ve özgür yaşamayı tercih ederler.

NİSAN AYINDA ANNELİK ZOR OLABİLİR

Nisan ayında anne olmak güzel olduğu kadar biraz da zordur. Erken yaşlarda birey kendi kararlarını vermek ister ve fikirleri ailesinin fikirleri ile ters düşebilir. Fakat anlaşmak zor görünse de bir koç burcunu anlamak, onu güzelce dinlemekten geçer.

FİKİRLERE ÖNEM VERİR

İş hayatında yönetici kademesinde olmayı tercih ederler. Yönlendirilmek ve yönetilmek nisan ayında doğan bir bebek için imkânsıza yakın bir durumdur. Dolayısıyla arkadaş çevresinde de genellikle bir konuda karar verilirken söz konusu bireylerin fikirleri oldukça önemlidir. Danışılan kişi olmak bu bireyleri iyi hissettirir ve işlerinde daha verimli olmalarını sağlar.

Özellikle anne olmak kavramının yanında doğan bebeğin kişisel özelliğiyle alakalı bilgiler burada. Nisan ayında anne olmanın manevi açıdan bir durumu var mıdır? Maneviyat açısından Nisan ayında anne olmak, nasıl bir etken bırakmaktadır? Nisan ayında doğan bebeğin özellikleri arasında neler vardır? Gibi sorulara cevapları sizler için hazırladık.

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle