Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır? | anne oldum
Ana Sayfa Aylara Göre Anne Olmak Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır?
Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır?

Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır?

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 13 Mayıs 2020
  • 507
  • 1 Yorum

Mayıs ayı ilkbaharın bitimi, yazın ise başlangıcına denk gelir. Bünyesinde barındırdığı sıcak ve ılımlı havaları anne olmak için çok güzel bir dönemdir.
Mayıs ayında anne olmak her bakımdan güzel ve avantajlıdır. Güneş ışınlarıyla verimli bir şekilde beslenen bebek sıcak, samimi, enerjik ve sağlıklı olur ve böyle bir bebeğe anne olmak çok büyük bir şanstır.

MAYIS AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Mayıs ayında doğan bebekler hareketli, renkli ve sıcakkanlı kişiliğe sahip olurlar. Doğdukları ayın karakteristik özeliklerine bürünen bebekler, ailesi ve çevresi için bir güneş gibidir. Sürekli pozitif ve mutlu ruh halleri ile sıcacık bir aile ortamına zemin hazırlarlar.

Mayıs ayı burçları boğa ve ikizlerdir.  Boğa burcu kişilerarası iletişim konusunda son derece güvenilirdir. Sabretmeyi sevmeyen ve ruhsal doyumu yüksek olan kişilerdir. Buna karşın ikizler burcu; ruh hali sabit olmayan fakat genellikle neşeli, kararsız ve zekidirler.  Pratik zekaları sayesinde her ortama ayak uydurabilirler.

Mayıs ayında doğan bir bebek, sıcakkanlıdır. İlgiye ve sevgiye son derece düşkündür. Bundan ötürü, bir mayıs bebeğinin annesi olmak çok güzel bir duygudur. Anne ile bebek arasında güçlü bir duygusal bağ örülür. Mayıs ayında hayata gelen bebek hayat boyu annesine düşkün bir birey olur.

MAYIS AYINDA ANNE OLAN BİREYLERİN YAPMASI GEREKENLER

Mayıs ayı sıcak bir ay olduğu için, doğum öncesi ve sonrasında bir anne için giyilecek kıyafetler bakımından kumaş kavramı oldukça önemlidir. Mayıs ayında anne olmak büyük bir şanstır ve bu şansı değerlendirmek adına seçilecek rahat ve ferah kıyafetler önemlidir.

Terletmeyen ve rahat kumaş denince genelde akla şile bezi, ipek, poplin ve keten gelir. Bunların arasında bir anne için özellikle lohusa döneminde tercih edilebilecek kumaş ipektir. İpek kumaştan yapılan pijamalar hem sizin için hem de bebeğiniz için çok güzel ve sağlıklı bir tercihtir.

 

Anne olmak ve Mayıs ayında doğan bebeklerin gelişimiyle ilgili önemli detaylar burada. Mayıs ayında anne olmak nasıl bir duygudur? Mayıs ayında anne olmak herhangi bir avantajı peşinde getirir mi? Mayıs ayında anne olmak kapsamında neler yaşanabilir? Mayıs ayında anne olmak ve doğan bebeğin özellikleri nasıl olur? Mayıs ayında anne olunca neler yapmak gerekmektedir? Gibi sorulara sizler için cevaplar hazırladık.

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar

aycan akıncı, 28 Ağustos 2020

bende mayıs ayı annesiyim 🙂

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle