Mart Ayında Anne Olmak Şanstır! Nasıl Bir Histir | anne oldum
Ana Sayfa Aylara Göre Anne Olmak Mart Ayında Anne Olmak Şanstır! Nasıl Bir Histir
Mart Ayında  Anne Olmak  Şanstır! Nasıl Bir Histir

Mart Ayında Anne Olmak Şanstır! Nasıl Bir Histir

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 13 Mayıs 2020
  • 131
  • 0 Yorum

Mart ayı bilindiği üzere ara mevsim ayıdır. Bu ayda sıcağı da soğuğu da birlikte yaşarsınız. Hava çok güneşli ve sıcak iken bir anda gelen yağmur sürpriz etkisi yaratır. Mart ayında doğacak olan bebek de anne olmak bakımından güzel bir sürprizdir. Yaz aylarının müjdesi olan Mart ayında anne olmak, yaz için atılacak güzel bir adımdır.

MART AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Mart ayında doğan bebekler de doğdukları ayın özelliklerini taşırlar. Kararsız, ruh hali değişken, sabit fikirli olmayan ve farklı fikirlere açık olan kişilerdir. 1-20 Mart tarihlerinde doğan bebekler balık; 21-31 Mart arasında doğan bebekler koç burcudur. Balık ve koç oldukça duygusal ve samimi bir burçlardır ve bu bakımdan balık ve koç burcu bir bebeğe anne olmak güzel bir duygudur.  Hayal gücü geniş, anlayışlı ve samimidirler. Aileleri ile güçlü bir bağ kurarlar ve anne kavramı bu bebekler için önemlidir. Annesinden yeterince ilgi ve sevgi göremeyen bebek, saldırgan ve gergin davranışlar gösterebilir.

MART AYINDA DOĞAN BEBEKLERİN SOSYAL YAŞAMDAKİ YERİ

Mart ayında doğan bebekler genellikle kendilerinden yaşça büyük kişilerle daha iyi anlaşırlar. Sevgi kavramı onlarda oldukça gelişmiştir ve hayat boyu yaptıkları her işi sevgiyle yapmayı yeğlerler. Bundan ötürü yaşamları boyunca başarılı olurlar ve çevreleri tarafından takdir edilirler.

BALIK BURCU OLMALARI GÜZEL DUYGU VERECEKTİR

Balık burcu bir bireye anne olmak çok güzel bir duygudur. Çünkü balık burcuna sahip bireyler sevgi doludur ve ilgi meraklısıdır. Anne olmak sevgi ve şefkat dolu olmayı ne kadar gerektiriyorsa; bir balık burcu annesi olmak bunu iki kat daha fazla gerektirir.

BÜYÜDÜKLERİNDE AKTİF OLURLAR

Hayatında ailesi ve arkadaş çevresi ile güçlü bağlar kuran bu kişiler hiçbir zaman yalnız kalmazlar ve kalabalık ortamlardan hoşlanırlar. Aktif kişilerdir ve kendilerine uygun mesleği elde ettikleri sürece mutlu olurlar.

 

Anne olmak, Mart ayında gerçekten nasıl olur? Diye düşünen kadınlar için bilgi verici içeriğimiz sizlerle. Mart ayında anne olmak ve yeni doğan bebeklerin genel özelliklerinden bahsettik. Mart ayında anne olmak iyi midir? Mart ayı anne olmaya avantaj sağlar mı? Mart ayında doğan bebeğin özellikleri nasıl olur? Gibi soruların cevabını anne adayları araştırıyor. Anne adayları, bu gibi tarihlere, aylara gerçekten önem veriyor. Bu cevapları sizler için hazırladık.

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle