Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

Eylül ayı sonbaharın gelişini müjdelemektedir. Eylül ayında anne olmak isteyen adaylar rahat bir doğum süreci geçirecektir. Yazın bitimi, sonbaharın başlangıcı arasında yer alan eylül ayı, hava sıcaklıklarının mülayim olduğu ve insanı yormayan bir aydır. Bu ayda anne olmak çok güzel bir duygudur. Sarının binlerce tonuna bürünmüş yaprakların yavaş bir şekilde süzülüşü bebeğinize ve size sakinlik kazandıracaktır. Ansızın yağan yağmurlar sizin ve bebeğinizin stresini, yorgunluğunu alacaktır.

EYLÜL AYINDA ANNE OLANLARA ÖNEMLİ TAVSİYELER

Eylül ayının sakin ve duru günlerinde anne olmak çok keyiflidir. Yağmur sesi bebeğinizi dinlendirecek ve uykusundan daha çok verim almasını sağlayacaktır.

Kapalı havaların hakim olduğu günler içerisinde rahat ve pamuklu pijamalarınız ile bebeğinizle baş başa evde vakit geçirmek psikolojik anlamda gerçekten size rahatlama getirecektir. Anne olmak özellikle doğum yapımının ardından lohusalık döneminde yorucu ve stresli geçmektedir. Bundan dolayı, eylül ayı sizler için çok güzel bir fırsat olarak önünüze gelmiştir.

Eylül ayında anne olmak, bebeğinizin gelişimine sakinlik katacaktır. Havanın çok fazla sıcak olmayıp serin bir halde olması, siz ve bebeğinizin dinlenmesi açısından gerçekten de önemli bir faktördür.

Eylül ayında doğan bebeklerin genel özellikleri

Eylül ayı içerisinde hayata gelen bebekler sakin yapılı, kararlı ve düzenli bir kişiliğe sahip olacaklardır. Devamlı olarak bir düzen ihtiyacı gereksinimi duyacaklardır ve eğitici oyunları oynamayı çok severler. Başak burcu bir bebeğe anne olmak zor olduğu kadar bir o kadar da keyiflidir aslında.

Eylül ayında doğan ve başak burcu olan bir bebek için mama seçimi çok önemlidir. Anne olmanın yanı sıra bu gibi durumlarda bebeğe hangi mamanın verileceğinin bilinmesi de çok önemlidir.

 

Eylül ayında anne olmak ve doğan bebeklerle alakalı önemli bilgiler yer alıyor. Eylül ayında anne olmak nasıl bir duygu? Eylül ayında anne olmanın avantajlarını merak eden anne adaylarına ve bebeklerinin özelliklerini detaylı bilgiler paylaşacağız. Eylül ayında doğan bebeklerin özellikleri de merak edilmektedir. Eylül ayında doğan bebekler ve anne olan kadınların yaşayacağı durumları sizlere aktaracağız. Eylül ayında anne olmanın psikolojik anlamdaki etkileri de yazımızda yer alıyor

Etiketler :
Paylaşın

Views
  1.406

  Anne Adının Kökeni

  965

  ÇOCUKLARDA TUVALET EĞİTİMİ

  876

  Sinirli Bebek

  805

  Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

  733

  Sütümü nasıl Sağabilirim?

  691

  Meme Ucu Yaraları

  618

  Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır?

  610

  UYARILAR VE YASAL BİLGİLENDİRME

Hamileliğe Hazırlık
Hamilelik
Bebek
Çocuk
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com