Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler | anne oldum
Ana Sayfa Aylara Göre Anne Olmak Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler
Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 13 Mayıs 2020
  • 387
  • 0 Yorum

Eylül ayı sonbaharın gelişini müjdelemektedir. Eylül ayında anne olmak isteyen adaylar rahat bir doğum süreci geçirecektir. Yazın bitimi, sonbaharın başlangıcı arasında yer alan eylül ayı, hava sıcaklıklarının mülayim olduğu ve insanı yormayan bir aydır. Bu ayda anne olmak çok güzel bir duygudur. Sarının binlerce tonuna bürünmüş yaprakların yavaş bir şekilde süzülüşü bebeğinize ve size sakinlik kazandıracaktır. Ansızın yağan yağmurlar sizin ve bebeğinizin stresini, yorgunluğunu alacaktır.

EYLÜL AYINDA ANNE OLANLARA ÖNEMLİ TAVSİYELER

Eylül ayının sakin ve duru günlerinde anne olmak çok keyiflidir. Yağmur sesi bebeğinizi dinlendirecek ve uykusundan daha çok verim almasını sağlayacaktır.

Kapalı havaların hakim olduğu günler içerisinde rahat ve pamuklu pijamalarınız ile bebeğinizle baş başa evde vakit geçirmek psikolojik anlamda gerçekten size rahatlama getirecektir. Anne olmak özellikle doğum yapımının ardından lohusalık döneminde yorucu ve stresli geçmektedir. Bundan dolayı, eylül ayı sizler için çok güzel bir fırsat olarak önünüze gelmiştir.

Eylül ayında anne olmak, bebeğinizin gelişimine sakinlik katacaktır. Havanın çok fazla sıcak olmayıp serin bir halde olması, siz ve bebeğinizin dinlenmesi açısından gerçekten de önemli bir faktördür.

Eylül ayında doğan bebeklerin genel özellikleri

Eylül ayı içerisinde hayata gelen bebekler sakin yapılı, kararlı ve düzenli bir kişiliğe sahip olacaklardır. Devamlı olarak bir düzen ihtiyacı gereksinimi duyacaklardır ve eğitici oyunları oynamayı çok severler. Başak burcu bir bebeğe anne olmak zor olduğu kadar bir o kadar da keyiflidir aslında.

Eylül ayında doğan ve başak burcu olan bir bebek için mama seçimi çok önemlidir. Anne olmanın yanı sıra bu gibi durumlarda bebeğe hangi mamanın verileceğinin bilinmesi de çok önemlidir.

 

Eylül ayında anne olmak ve doğan bebeklerle alakalı önemli bilgiler yer alıyor. Eylül ayında anne olmak nasıl bir duygu? Eylül ayında anne olmanın avantajlarını merak eden anne adaylarına ve bebeklerinin özelliklerini detaylı bilgiler paylaşacağız. Eylül ayında doğan bebeklerin özellikleri de merak edilmektedir. Eylül ayında doğan bebekler ve anne olan kadınların yaşayacağı durumları sizlere aktaracağız. Eylül ayında anne olmanın psikolojik anlamdaki etkileri de yazımızda yer alıyor

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle