Annelerin Tatili Var Mıdır? | anne oldum
Ana Sayfa Anne Çocuk Annelerin Tatili Var Mıdır?
Annelerin Tatili Var Mıdır?

Annelerin Tatili Var Mıdır?

  • Yazar: Anneoldum Tarih: 20 Mayıs 2020
  • 145
  • 0 Yorum

Annelerin Tatili Var Mıdır?

Her bireyin kendine verdiği bir mola zamanı vardır. Peki bizi büyütüp, bu zamanlara getiren annelerin bir molası, tatili var mıdır? Doğduğumuz ilk aylarda, sabahlara kadar uyutmayız onları. Karnımız acıkır, gazımız olur, bezimiz pislenir ve anneler, günün saatinde mesai de olur. Biz büyüdükçe, belki fiziki olarak mesaileri azalır, fakat yine de bitmez hala akıllarında siz varsınızdır. Kendilerine ayırdıkları bazı zamanlar vardır. Bu zamanlarda, çayını yudumlarken bir yandan da anne sitesinde gezerler.

 

 

 

 

Onlara özel yapılmış anne siteleri, yine sizin hakkınızda bilgiler vermektedir. Ufak bir sıkıntınız da, eğer kendileri bir çözüm üretememişse bu sefer bir üst makama danışır. Kendi annesine. Aslında anneler bunun için bir tatil istemez, sizin iyiliğiniz için çabalamaya devam etmek onları mutlu eder. Elbette annelerinde tatili vardır. Siz kendi ayaklarınız üzerinde sağlam durabiliyorsanız, içleri bir nebze rahatlar ve kendilerine tatil sunarlar. Ancak annelik öyle bir makamdır ki yorgunluk, zaman, yer ve mekân fark etmeksizin devam eder.

 

 

 

 

İlk defa olacak anne adayları, şimdiden anne sitelerinde gezerek endişelerini gidermek için yanıtlar ararlar. Doğum gerçekleşene kadar da bu endişeleri tam anlamıyla gitmez ama siz onun kucağına ilk verildiğiniz zaman, kendi için endişeleri biter ve sizi düşünmeye başlarlar. O saatten itibaren tatil, mola değil; yemeniz, içmeniz, gazınız, uyku düzeniniz onlar için önemli olur. Gerçek bir annelik duygusuyla, bebeğini kucağına alan kadın, tatilini de molasını da seve seve yapabilir, kendine zaman ayırabilir. Fakat bu duygudan yoksun, doğacak bebeği kendine bir külfet gören kadınlar hiçbir zaman o tatilin keyfine de varamazlar, sizin ne değerli bir varlık olduğunuzu da anlamazlar. Biz annelerimizden gördüğümüzü, çocuklarımıza yansıtırız. Her çocuk büyüdüğü zaman, annelik duygusuyla benzemiş olması dileğiyle.

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Ek Gıdaya Geçiş

Ek Gıdaya Geçiş

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle