1 sene önce
1 sene önce

Anne Olmak Bir Kadına Ne katar ?

ANNE OLMAK BİR KADINA NELER KATAR?

Annelik, yaşanabilecek duyguların en güzellerinden biridir. Dokuz ay boyunca karnınızda, dünyaya hazır hale getirmek için büyütürsünüz. O dünyaya gelmeden araştırmalar yaparsınız, gezmediğiniz anne sitesi kalmaz.

 

Doğduğu andan itibaren ise onu yaşayacağı uzun hayat için hazırlarsınız. Peki anne olmak, kadınlara neler katar? Anne olacağını öğrendiği ilk an ona heyecan verir. Mutlulukla dolar kalbi, içinde bir canlının yetişmesi ve onun bir parçası olması en büyük mutluluktur. Artık sadece kendiniz için düşünmezsiniz, iki kişilik düşünüp yaşarsınız. Kararlarınız belirsizlikten çıkar, vereceğiniz kararlarda daha dikkatli ve en güvenilir en net kararları seçersiniz. Sorumluluklarınızı daha çok ciddiye almaya başlarsınız, çünkü atladığınız herhangi bir şey çocuğunuz için önemli sonuçları vardır. Sadece bunlar değildir.

 

 

Yıllar önce iş ve hayat koşturması arasında unuttuğunuz çocukluğu, çocuğunuzla çocuk olarak, ona uyarak tekrar hatırlarsınız. Onunla geçireceğiniz her dakika bir öncesinden daha eğlenceli gelmeye başlar. Öncelikleriniz değişir, sabah vazgeçilmezi kahvenizin yerine çocuğunuz için sağlıklı beslenip, gıdaya başladığı evre de ona güzel bir kahvaltı hazırlamak alır. Annelik, kadınların kararlarını, davranışlarını ve kendini olgunlaştırır. Hayatına yeni renkler, heyecanlar, umutlar ve mutluluklar katar. Artık eğlence, sosyalleşmek için gittiğiniz rahatsız mekanların yerine, daha konforlu ve rahat alanlar alır. Büyüyüp sorunları arttıkça internetten bakacağınız siteler değişir farklı farklı bir çok çocuk-anne sitesi gezersiniz. Büyürken ki her anını birebir gözleyerek, başarılarından tatmin olarak geçirirsiniz hayatınızı.

 

 

Anne olmak size nefes katar, onun için daha güçlü bir kadın olursunuz. Artık anne, babasının minik yavrusu olmaktan çıkıp, kendi minik yavrunuzu büyütürsünüz, onunla beraber sizde büyürsünüz. Kötü, sağlık bozan alışkanlıklardan sizi uzaklaştırır. Anne olmak para ile satın alamayacağınız, başka şartlarda ve yerlerde yaşayamayacağınız tecrübeler, eğlenceler, mutluluklar katar. Dünyaya bırakacağınız sizden bir iz olur.

 

 

Paylaşın

Views
  1.647

  Anne Adının Kökeni

  1.296

  ÇOCUKLARDA TUVALET EĞİTİMİ

  1.137

  Sinirli Bebek

  1.040

  Eylül Ayında Anne Olmak ve Tavsiyeler

  1.022

  Meme Ucu Yaraları

  873

  Sütümü nasıl Sağabilirim?

  706

  UYARILAR VE YASAL BİLGİLENDİRME

  694

  Mayıs Ayında Anne Olmak Duygusu Nasıldır?

Hamileliğe Hazırlık
Hamilelik
Bebek
Çocuk
Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com