Anne Olmak Bir Kadına Ne katar ? | anne oldum
Ana Sayfa Anne Çocuk Anne Olmak Bir Kadına Ne katar ?
Anne Olmak Bir Kadına Ne katar ?

Anne Olmak Bir Kadına Ne katar ?

ANNE OLMAK BİR KADINA NELER KATAR?

Annelik, yaşanabilecek duyguların en güzellerinden biridir. Dokuz ay boyunca karnınızda, dünyaya hazır hale getirmek için büyütürsünüz. O dünyaya gelmeden araştırmalar yaparsınız, gezmediğiniz anne sitesi kalmaz.

 

Doğduğu andan itibaren ise onu yaşayacağı uzun hayat için hazırlarsınız. Peki anne olmak, kadınlara neler katar? Anne olacağını öğrendiği ilk an ona heyecan verir. Mutlulukla dolar kalbi, içinde bir canlının yetişmesi ve onun bir parçası olması en büyük mutluluktur. Artık sadece kendiniz için düşünmezsiniz, iki kişilik düşünüp yaşarsınız. Kararlarınız belirsizlikten çıkar, vereceğiniz kararlarda daha dikkatli ve en güvenilir en net kararları seçersiniz. Sorumluluklarınızı daha çok ciddiye almaya başlarsınız, çünkü atladığınız herhangi bir şey çocuğunuz için önemli sonuçları vardır. Sadece bunlar değildir.

 

 

Yıllar önce iş ve hayat koşturması arasında unuttuğunuz çocukluğu, çocuğunuzla çocuk olarak, ona uyarak tekrar hatırlarsınız. Onunla geçireceğiniz her dakika bir öncesinden daha eğlenceli gelmeye başlar. Öncelikleriniz değişir, sabah vazgeçilmezi kahvenizin yerine çocuğunuz için sağlıklı beslenip, gıdaya başladığı evre de ona güzel bir kahvaltı hazırlamak alır. Annelik, kadınların kararlarını, davranışlarını ve kendini olgunlaştırır. Hayatına yeni renkler, heyecanlar, umutlar ve mutluluklar katar. Artık eğlence, sosyalleşmek için gittiğiniz rahatsız mekanların yerine, daha konforlu ve rahat alanlar alır. Büyüyüp sorunları arttıkça internetten bakacağınız siteler değişir farklı farklı bir çok çocuk-anne sitesi gezersiniz. Büyürken ki her anını birebir gözleyerek, başarılarından tatmin olarak geçirirsiniz hayatınızı.

 

 

Anne olmak size nefes katar, onun için daha güçlü bir kadın olursunuz. Artık anne, babasının minik yavrusu olmaktan çıkıp, kendi minik yavrunuzu büyütürsünüz, onunla beraber sizde büyürsünüz. Kötü, sağlık bozan alışkanlıklardan sizi uzaklaştırır. Anne olmak para ile satın alamayacağınız, başka şartlarda ve yerlerde yaşayamayacağınız tecrübeler, eğlenceler, mutluluklar katar. Dünyaya bırakacağınız sizden bir iz olur.

 

 

  • Paylaş!

Bu İçeriklerde Hoşunuza Gidebilir

Ek Gıdaya Geçiş

Ek Gıdaya Geçiş

Yorumlar

Yorum Göndermek İster misiniz ?


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle